Ta strona używa plików cookie, aby zapewnić Ci najlepsze doświadczenia. Kontynuując korzystanie z tej strony, zgadzasz się na używanie plików cookie. Więcej informacji: Polityka prywatności.

Kopalnia Pozytywnej Zmiany


Kopalnia

Dlaczego kopalnia? Bo wierzymy, że każdy z nas ma w sobie nieskończone bogactwo i potencjał. Wszystko czego potrzebujesz, wszystkie odpowiedzi na Twoje pytania są już w Tobie. Masz też moc aby się rozwijać, kochać, pracować, uczyć się i sięgać po to czego potrzebujesz. My w naszej Kopalni możemy pomóc Ci wydobyć na powierzchnię Twoje wewnętrzne bogactwo.

Nie pozwól, by strach przed czasem, który upłynie, zanim coś osiągniesz, przeszkodził ci w zrobieniu tego. Czas i tak upłynie, można więc równie dobrze wykorzystać go w najlepszy możliwy sposób.

– Earl Nightingale

Pozytywnej

Czas płynie, a wraz z upływem czasu nieustannie się zmieniamy, zmienia się też świat dookoła. Czy te zmiany będą dla nas pozytywne w dużej mierze zależy od nas. Pozytywna zmiana, zgodna z naszymi celami, tym czego pragniemy i potrzebujemy wymaga naszego zaangażowania.

Zmiany

Czasami może być Ci w życiu bardzo trudno. Być może tak długo już tkwisz w potrzasku swoich nawyków, bolesnych emocji, skomplikowanych relacji z innymi, tak długo ścigają Cię bolesne wspomnienia, że wydaje Ci się, że tak już będzie zawsze. Jednak jedyną pewną rzeczą w życiu jest fakt, że wszystko zmienia się i przemija. Jest to dobra wiadomość gdy pomyślisz, że nie ma tak trudnej sytuacji, która kiedyś nie przeminie. Nie ma takiej rzeczy, której nie można zmienić. A nawet jeśli nie możesz tego zrobić w tym momencie, możesz zmienić swoje postrzeganie tej sprawy tak, aby nie przysparzała Ci już cierpienia.